Po przerwie związanej z pracami modernizacyjnymi zapraszamy od 25 marca do odwiedzin w helskim fokarium. Przypominamy, że:

Fokarium jest czynne codziennie, w godzinach:  10:00 – 16:00.

• Możliwość wejścia na karmienia fok z prelekcją: 11:00 i 14:00.
  • W związku z ograniczoną liczbą miejsc na terenie fokarium obowiązuje limit wejść na karmienia fok: 450, 350 i 200 osób, w zależności od dostępności basenów do obserwacji danego dnia.
  • Odwiedzający przed wejściem do fokarium ma obowiązek zapoznać się z regulaminem:
  • Nie ma możliwości rezerwacji miejsc.
  • Liczba dostępnych miejsc na terenie fokarium jest wyświetlana na tablicach informacyjnych nad wejściem
  • Bilety dostępne są w biletomatach przed wejściem:
    – bilet normalny: 15zł
    – bilet ulgowy: 10zł (dla dzieci w wieku 3-7 lat, uczniów, studentów, emerytów, rencistów, niepełnosprawnych, kombatantów – zakup tylko z uprawniającym do zniżki dokumentem)
    BILET jest jednorazowy, WAŻNY 30 MINUT OD ZAKUPU
    – bilet uprawnia także do wejścia do budynku ekspozycyjnego na terenie fokarium
    bilet nie podlega zwrotowi ani wymianie
    – płatność w biletomatach: kartą lub gotówką
    – paragon lub paragon z NIP-em drukowany jest w biletomacie

* Zasady korzystania z biletomatu dostępne są tutaj.

• Na terenie fokarium obowiązuje zakaz spożywania pokarmów/napojów i palenia papierosów oraz wprowadzania/wnoszenia zwierząt.

ZAPRASZAMY!